Co nebo kdo je Šnek?

Šnek je odpolední klub pro děti 1.-6. tříd. Je to místo, kde se děti cítí tak dobře a bezpečně, jako šnečci ve své ulitě.

Proč Šnek vznikl?

Jako alternativa školní družinky pro děti, které do družiny z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí chodit. I šikovní a samostatní školáčci potřebují někde strávit hodinku, dvě, než se vydají do svého kroužku, popřípadě si rádi ukrátí dobu čekání na pracující rodiče. Maminky na rodičovské dovolené zase občas uvítají, když se mohou některé odpoledne věnovat jen své mladší ratolesti.

Kdo za Šnekem stojí?

Jde o aktivitu členů Ulity Blansko. Veškerá činnost klubu je hrazena ze členských příspěvků, grantů a dotací.

Kde Šneka najdete?

Tam, co každého správného šneka – v ulitě. Tedy v prostorách čajovny Ulita na ulici B. Němcové 2a v Blansku, vedle ZŠ TGM. Prostory byly zvoleny s ohledem na fakt, že od nejbližší školy je to tak daleko, co by líný šnek za den dolezl.

Kolik má Šnek v Ulitě místa?

Aby Ulita Šneka netlačila, je počet aktivně docházejících členů klubu omezen na 25 osob.

Co Šnek nabízí?

Bezpečný prostor ke hrám a vzdělávání, bohatý program výtvarných a pohybových činností pod vedením nadšených pedagogů, kteří jsou přesvědčeni, že trávit čas s dětmi je zábava, ne dřina.

Kdy  má Šnek otevřeno?

Přes školní rok pravidelně ve všední dny od 12.30 do 16.00.

Jak se se Šnekem skamarádit?

Stačí vyplnit přihlášku do klubu, kterou najdete zde Přihláška a ceník