Návštěvní kniha

Vložil: Lada Poliščuková

Titulek: Poděkování

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat všem bývalým, současným i budoucím lektorkám v klubu Šnek za obětavou práci s našimi dětmi, které nemusí chodit "s klíčem na krku" , ale s radostí a nadšením docházejí do klubu Šnek. Od té doby, kdy Míša klub navštěvuje se naučila mnoho nových dovedností, získala užitečné vědomosti a celkově vidím, že čas strávený v klubu je pro ni odměnou, nikoliv nutností. už i můj mladší syn mě přemlouvá, jestli by místo družiny mohl chodit do Šneka a opracdu o tom vážně uvažuji. A to, myslím, nepotřebuje již žádný další komentář.
Hodně zdaru v další činnosti!!

Datum: 11.02.2013

Vložil: Alena Javorská

Titulek: Díky

Vážené dámy,
ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za skvělou organizaci klubu Šnek, o jehož existenci jsem neměla tušení až do chvíle, kdy jsem nutně potřebovala vyřešit hlídání pro dceru Adélku.
Byla jsem velice mile překvapená jak rychle dcera v klubu "zdomácněla", což je velká zásluha Vás, které se dětem věnujete.
Denně doma slyším chválu na paní vychovatelky, které se dětem čas trávený ve Šnečku snaží maximálně zpestřit. Důkazem jsou krásné výrobky, které si nosí domů a hlavně její rozzářené oči, když mi líčí, co všechno dělali a co se naučili nového.
Jsem moc ráda, že Váš klub funguje a to nejen proto, že mě pomohl vyřešit obrovský problém s hlídáním malé školačky, ale i proto, že se do něj dcerka moc těší a našla v něm spoustu kamarádů.
Za to Vám náleží velké DÍKY!!!

Přidat nový příspěvek